Trang chủ » Pohyb vpřed Pro mladé studenty – minihotovost přesně jaké jsou různé alternativy?

Kromě několika pokročilých technik navržených pro vysokoškoláky existují dokonce některé věci, které si vaši rodiče a začínající univerzitní studenti jistě uvědomují, když si půjčují na univerzitu. Jsou to nadřazené And Progress, Government Guide Stafford Advance, Perkins Advance, Recuperation credits a další. Vzhledem k rozmanitosti možností, které je třeba zvážit, je opravdu sofistikované hledat to dobré pro vás.

půjčka ihned

Konsolidace dluhu

Pokud máte mnoho finančních produktů, možná hledáte jejich spojení. To umožňuje někomu spojit myšlenku přímo do jediného postupu s cenou. Přesto vám zkrátí splátky.

Nemusíte však slučovat nové kredity, měli byste zvážit své volby. Včetně toho, že minihotovost když máte pár půjček od federální vlády, pravděpodobně to nebudete muset míchat. Každopádně pravděpodobně nebudete chtít refinancovat komerční úvěrové opce.

Abych tak řekl . konsolidace půjček může pomoci snížit vaše splácení a zahájit prodloužení života od zlepšení. Navíc vám může pomoci získat nejnižší sazbu. Buďte však opatrní: nový pokrok se zvýšeným poplatkem může mít velký vliv na úvěrovou historii. Buďte tedy opatrní, pokud jde o nabídky, které se zdají být prospěšné, aby zůstaly přesné.

Federální vládní informace Stafford Progress

Pokud jste žák, který se pokouší zapojit do vysokoškolského vzdělávání, máte kvalifikaci získat vládní Guide Stafford Progress.Tyto možnosti financování slouží k tomu, aby žáci a studenti magisterského studia nastoupili na dohodu o získání titulu.

Úroveň zálohových prostředků, které obdržíte, začíná vysokou školou a začíná finanční, kterou byste měli mít.Obvykle si v prvním roce téměř všichni studenti mohou půjčit až 3 500 $. K získání prvního a druhého ročníku by si mnozí mohli půjčit přibližně 4 500 dolarů. Studenti vysokých škol si mohou půjčit až 10 dolarů, pět set.

Abych tak řekl . prostředky jsou použity na pořízení tříd a také na další výdaje ve škole. Používají se také k řešení prostoru a úvodní obrazovky.

Posílena a začíná nedotovaný Stafford Credit nastat. Americká vláda splácí úroky ze zajištěných úvěrů, když jste ve škole, ale jsou úplně poprvé, kdy úroky v nedotovaných přestávkách přestanou.

Perkins Progress

Perkinsova dohoda o pohybu vpřed byla dohoda financovaná federální vládou. Bylo to chtělo dostat se do půjček s nízkou úrokovou sazbou, pokud potřebujete, aby studenti na vzácné peněžní jsou hodni.

Perkins pokrokové stojany si mohou půjčit až několik 500 $ každý rok za každý rok studentské analýzy nebo dokonce více, pokud potřebujete sedm 000 $ ročně na 12 měsíců spojených s magisterskou nebo možná odbornou zkouškou. Ceny vypadaly několik %. Dlužníci byli povinni začít splácet sedm týdnů, když se žák přizpůsobil.

Jakýkoli posun Perkins vpřed byl vyplacen za vysokoškolské vzdělání, do kterého se student zapsal. Vysoké školy poprvé ušetřily podporu dlužníků nebo potvrdily finanční pomoc dívce s národním programem NSLDS (Pupil Move forward Record Program).

Grant na stipendium Perkins vpřed je sledován z Národní sekce zahrnující vysokou školu. Školy vynakládají spoustu prostředků na výběr ze svých jednoduše proto, že mluví s prodlenou zálohou, například exekuce administrativních příspěvků a zahájení úsudku ze segmentu spojeného se správnými právy.

Dospělý spolu s Advance

Rodiče, stejně jako zlepšit dohoda přichází pro rodiče, aby byli schopni pokrýt své závislé studenty univerzitní školy. Tyto půjčky se splácejí po dobu 15–12 měsíců, existují však i možnosti výdrže a zahájení odkladu pro rodiče.

Rodič může použít být a také se zlepšit dokončením bezplatného softwarového balíčku pro Federal Student Guidance. Mohou a pak nashromáždit popularitu, která má spolupodepisovatele nebo podporovatele.

Matka nebo otec Stejně jako zlepšit se není s ohledem na prarodiče a další příbuzné. Vyhlídky musí být lidé v Americe nebo dokonce místní obyvatelé. Výchozí nastavení po a Stejně jako záloha přináší exekuce spojené s daňovými úlevami, výhrami Společenské ochrany nebo dokonce mzdami.

Vypořádání často začíná, jakmile je vyplacen posun vpřed. Pokud jde o zlomky sférických 30 000 $, mohou dlužníci provést dlouhou dobu splácení kolem třiceti let. Umožní vám to podpořit dlužníky, aby investovali čas, který žena vylepšila, do nižších splátek.

Kredit na zotavení

Abych tak řekl . léčení je skvělý způsob, jak se dostat z ekonomiky a začít zvyšovat své finanční prostředky. Úkolem je zcela určitě zbavit se selhání z úvěrové historie a iniciovat šanci na kontrolu členství spolu s dalšími národními výhrami. Ujistěte se však, že si uvědomujete, že nejde o trvalého poradce. Přiměřeně musíte po celou dobu života nadále platit účty.

Musíte kontaktovat svého věřitele, abyste zjistili, zda máte nárok na zotavení. Volby mají toleranci, odklad a zahájení tam-poháněl splácení.

Takže pokud rehabilitujete nové finanční produkty, jste povinni vytvořit sedm hodin během pěti kalendářních let. Míra právě zde účtů závisí na vaší hotovosti a velikosti vašich blízkých.

Součástí vzdělávání rozhodně elektronická pošta půjčky obnovení smlouvy, aby vám v 15 profesionální čas. Ke kterému máte jistě nejvíce informací, které potřebujete. V případě, že si to bude, měli byste zobrazit a začít brát tyto telefony jakýkoli posun vpřed.